Psycholog sportu Mateusz Brela

Jestem psychologiem sportu i sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych, Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach, związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień jako psycholog sportu pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy.

Mateusz Brela trener mentalny

Więcej o mnie

Studia wyższe z zakresu Zarządzania i Marketingu w Sporcie ze wstępem do psychologii sportu ukończyłem w 2015 roku na uczelni Seton Hall University w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Ukończyłem również psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Tam pogłębiałem swoją wiedzę z zakresu Psychologii kryzysu i zmiany. W planach mam doktorat z percepcji stresu w sporcie.

Stworzyłem autorski system treningu mentalnego MBTM, który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia i kariery. Na co dzień jako psycholog sportu pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy. Prowadzę warsztaty, obozy i szkolenia z zakresu przygotowania mentalnego.

Pracuj ze mną indywidualnie, a zwiększysz swój potencjał, nauczysz się radzić sobie ze stresem
i osiągniesz lepsze wyniki na arenie sportowej i poza nią.

W pracy ze mną sportowiec może spodziewać się pełnego profesjonalizmu, indywidualnego podejścia oraz pełnej dyskrecji. Jestem bardzo wymagającym psychologiem sportu i liczy się dla mnie przede wszystkim dobro zawodnika, którego prowadzę. Cechują mnie jakość, wytrwałość, cierpliwość i szukanie pozytywnych aspektów każdej możliwej sytuacji!

Dzięki pracy ze mną każdy zawodnik będzie miał szansę w pełni rozwinąć swój potencjał i osiągnąć sukces w sporcie i w życiu.

Mateusz Brela trener mentalny

Prowadzę również własny podcast: Champions Way dostępny na platformach Spotify, Apple Podcast oraz wielu innych, bezpłatnych stronach internetowych.