Trener Mentalny Mateusz Brela

Jestem sportowcem z ponad 20 – letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych, Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuje indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy.

Mateusz Brela trener mentalny

Więcej o mnie

Studia wyższe ukończyłem w 2015 roku na uczelni Seton Hall University w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych z zakresu Zarządzania i Marketingu w Sporcie ze wstępem do psychologii sportu. Niebawem skończę studia psychologiczne na uczelni SWPS w Warszawie, gdzie zgłębiam swoją wiedzę z zakresu Psychologii kryzysu i zmiany (w planach mam doktorat z tematyki percepcji stresu w sporcie).

Stworzyłem autorski system treningu mentalnego MBTM, który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia i kariery. Na co dzień pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy. Prowadzę warsztaty, obozy i szkolenia z zakresu przygotowania mentalnego.

Moją misją jest niesienie pomocy sportowcom w celu rozwinięcia ich maksymalnego potencjału, a w konsekwencji osiągnięcia sukcesu sportowego.

W pracy ze mną sportowiec może spodziewać się pełnego profesjonalizmu, indywidualnego podejścia oraz pełnej dyskrecji. Jestem bardzo wymagającym trenerem i liczy się dla mnie przede wszystkim dobro zawodnika, którego prowadzę. Cechują mnie jakość, wytrwałość, cierpliwość i chęć szukania pozytywów w każdej możliwej sytuacji!

Dzięki pracy ze mną każdy zawodnik będzie miał szansę w pełni rozwinąć swój potencjał i osiągnąć sukces w sporcie i w życiu.

Mateusz Brela trener mentalny

Prowadzę również własny podcast: Champions Way dostępny na platformach Spotify, Apple Podcast oraz wielu innych bezpłatnych stronach internetowych.