fbpx

Kompleksowy program

13 kroków do zbudowania pewności siebie

Dzięki któremu uwolnisz się od opinii i krytyki innych, nauczysz się radzić sobie z presją
i stresem, a także osiągniesz wyniki sportowe, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

Program stworzyłem dla osób, które:

W programie dzielę się z Tobą najskuteczniejszymi technikami budowania pewności siebie, radzenia sobie ze stresem i kontrolowania emocji. Po jego ukończeniu będziesz bardziej pewnym siebie zawodnikiem, który odważnie kroczy po swojej ścieżce do sukcesu i WIE, CZEGO CHCE.

Pobierz 1 i 2 rozdział e-booka

.

Ten program pomoże zbudować Ci pewność siebie, nawet jeżeli teraz:

Właśnie teraz masz doskonałą okazję, aby odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości

Wyobraź sobie, ze wchodzisz na boisko i wiesz, że jesteś doskonale przygotowany i nic Cię dzisiaj nie zatrzyma. Zdajesz sobie sprawę z tego, że świetnie przepracowałeś cały tydzień treningowy i jesteś spokojny na myśl o tym, co się dziś wydarzy. W Twojej głowie nie ma już myśli, które podpowiadają Ci, że wszystkich zawiedziesz i przez Ciebie drużyna przegra. Zamiast tego masz w głowie spokój i pewność, że niezależnie od tego, co się dziś wydarzy, Ty dasz sobie radę.

To wszystko jest możliwe, jeśli tylko zaczniesz pracować nad pewnością siebie. Taki stan nie jest zarezerwowany tylko dla wybranych. Ty również możesz przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i myślami na boisku, aby osiągać spektakularne wyniki sportowe.

Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy to się wydarzy. Mój program będzie Twoim kierunkowskazem do nowego sposobu myślenia o sobie i świecie.

Mateusz Brela - piłka

Zanim stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, bo:

Dziecko smutek
Dorosły zwyciężca

Mam dla Ciebie narzędzie, które pozwoli Ci:

Przedstawiam Ci kompleksowy program "13 KROKÓW...", na który składa się:

E-book

Dzięki któremu poznasz strategie budowania pewności siebie, które następnie zaczniesz wdrażać w życie.

Szkolenie "Pewność siebie w 13 krokach"

W którym poznasz historię budowania pewności siebie w praktyce, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez profesjonalnych sportowców.

Planer tygodniowy

Który z tygodnia na tydzień pozwoli Ci stawać się lepszym, bardziej pewnym siebie i zdyscyplinowanym zawodnikiem.

5 szablonów i kart pracy

Które pomogą Ci zbudować lepsze nawyki i efektywniej mierzyć swoje postępy, dzięki ich systematycznej analizie.

Zobacz, co o programie mówią inni:

Jakiś czas temu szukałem trenera mentalnego i trafiłem właśnie na Trenera Mateusza Brelę. Nasza współpraca była bardzo owocna i pomogła mi zrozumieć wiele istotnych aspektów mojej psychiki. Ten e-book jest idealnym odzwierciedleniem naszych indywidualnych spotkań i rozmów. Autor w prosty, ale i ciekawy sposób przekazuje wiedzę teoretyczną i wskazówki, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce i budować swoją pewność siebie. Polecam e-booka wszystkim osobom, które chcą zmienić swoje życie. Ja z pewnością będę do niego wracał.
Paweł Czajkowski 1- ligowy zawodnik GKS Bełchatów
Paweł Czajkowski
1-ligowy zawodnik GKS Bełchatów
Mateusz Brela powinien być́ sklonowany w wersji miniaturowej i rozesłany pocztą wszystkim ludziom, którym brakuje motywacji. Siedziałby u nich w kieszeni i zagrzewał do walki - jak nie raz zagrzewał mnie przed rożnymi wyzwaniami. Znam Mateusza ze studiów psychologicznych, na które szczęśliwie poszliśmy jednocześnie. I tych studiów widzę̨ w ebooku bardzo dużo, splatające się̨ ze sportowym przygotowaniem i motywacją w postaci gotowych, skutecznych narzędzi przetestowanych na warsztatach i w badaniach setek psychologów. Nie ma lepszej metody na sukces niż̇ pasja połączona z wiedzą. I to właśnie daje Ebook 13 kroków do zbudowania pewności siebie.
Matylda Kozakiewicz "Segrita" Blogerka, pasjonatka psychologii​
Matylda Kozakiewicz "Segritta"
Blogerka, pasjonatka psychologii
Moim zdaniem książka bardzo pomaga młodym sportowcom którzy chcą osiągnąć sukces ale dokońca nie mają wiedzy i takiej świadomości jak to zrobić. Książka krok po kroku wyjaśnia tajniki pewności siebie a napisana jest w bardzo dobry do zrozumienia sposób .
Karol Łysiak SMS Łódz CLJ U-17
Karol Łysiak
SMS Łódz CLJ U-17
Świetnie i ciekawie napisana książka. Ogromna dawka wiedzy z zakresu psychologii sportu połączona z historią kariery sportowej samego autora. Bardzo łatwo się czyta. Szybko i z ogromnym zaciekawieniem pochłaniałem kolejne rozdziały, które wypełnione są merytorycznymi wskazówkami przeplatane przykładami wyjętymi z życia profesjonalnego sportowca co czyni ją jeszcze bardziej interesującą. Wiedzę, którą tu otrzymałem na pewno wykorzystam w swojej pracy trenera. Wrócę do tej książki jeszcze wiele razy
Trener Przemysław Ryński
Liga Okręgowa Wicher Miedziana Góra.
Niegdyś zawodnik polskiej ekstraklasy.
Z Mateuszem współpracowałem przez rok. Przez ten czas odbywaliśmy sesje indywidualne podczas których rozmawialiśmy o moich problemach i słabościach. Mateusz nauczył mnie jak zmienić myślenie aby sobie z tym poradzić. Najbardziej skupiliśmy się na odbudowaniu mojej pewności siebie. Po pewnym czasie udało nam się to osiągnąć przez co czuje się dużo pewniej zarówno na boisku jak i w życiu codziennym. Chciałbym również polecić e-book Mateusza. W bardzo przejrzysty sposób opisuje on poszczególne etapy prowadzące do zbudowania swojej pewności siebie. Jest to wspaniałe narzędzie, które w praktyczny sposób pokazuje jak poprawić swoją jakość życia. Polecam serdecznie
Konrad Nowak
Piłkarz 1 ligowej Puszczy Niepołomice, były zawodnik Górnika Zabrze

Pakiety

E-book 13 kroków do zbudowania pewności siebie

E-book

49 zł

najlepsza opcja

Program 13 kroków do zbudowania pewności siebie. Ebook + szkolenie

E-book + szkolenie wideo

99 zł

Program 13 kroków do zbudowania pewności siebie. Ebook + szkolenie

Program + sesja treningu mentalnego

399 zł

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Cześć! Mam na imię Mateusz

Jestem sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych, Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Skończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach, związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy. Moją misją jest pomaganie sportowcom rozwijać ich potencjał i stawać się najlepszą wersją samych siebie każdego dnia.

Mateusz Brela trener mentalny

Właśnie teraz masz doskonałą okazję, aby odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości