fbpx

Nauczę Cię, jak odzyskać kontrolę nad emocjami i nie blokować swojej drogi do sukcesu sportowego

Program Inteligencja Emocjonalna w Sporcie

Dzięki któremu wreszcie będziesz mógł polegać na sobie i swoich umiejętnościach, niezależnie od czynników zewnętrznych. Staniesz się silnym mentalnie zawodnikiem, który bez trudu zarządza emocjami, jest skoncentrowany i pewny swoich możliwości.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Jak skorzystasz na pracy z emocjami:

zbudujesz cierpliwość, samokontrolę i samoświadomość potrzebne do osiągania pożądanych wyników

nauczysz się samodzielnie podejmować korzystne dla Ciebie decyzje, zgodne z Twoim stanem wewnętrznym oraz wyznaczonym celem

zaczniesz osiągać powtarzalne sukcesy, bo przestaniesz blokować swój sportowy potencjał

zrozumiesz mechanizmy, które rządzą Twoimi emocjami, dzięki czemu będziesz w stanie skupić się i odpowiednio zmotywować

Po ukończeniu programu będziesz bardziej świadomym i dojrzałym emocjonalnie zawodnikiem, który odważnie kroczy po swojej ścieżce do realizacji marzeń i WIE, CZEGO CHCE. W programie dzielę się z Tobą najważniejszymi zagadnieniami z zakresu inteligencji emocjonalnej - omawiam zarówno teorię, jak i praktykę.

Program pomoże Ci przejąć kontrolę nad swoimi emocjami, nawet jeśli w tym momencie:

Stań się silnym mentalnie zawodnikiem, który jest skoncentrowany i pewny swoich możliwości

Pobierz I-szy rozdział E-book'a "Inteligencja Emocjonalna w sporcie"

[mailerlite_form form_id=8]

Nie masz nic do stracenia. Czas gra na Twoją niekorzyść. W sporcie jest tak, że wielu młodych zawodników ma wizję i cel bycia najlepszymi na świecie. Doskonale wiesz, że każdy sportowiec ma takie właśnie marzenia. Jednak jest coś, co odróżnia tych najlepszych od reszty.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie przenieść wszystko, co wypracowałeś podczas treningu na ważny mecz, zawody lub turniej. Wiesz, że ciężko pracowałeś, spędziłeś wiele godzin na intensywnych przygotowaniach i nie zawalisz tego, bo umiesz kontrolować swój stan emocjonalny. Masz wystarczająco dużą samoświadomość, czyli potrafisz obserwować swoje uczucia, rozpoznajesz emocje, jakie odczuwasz i umiejętnie nimi kierujesz. Nie dajesz się wytrącić z równowagi przy pierwszej lepszej sytuacji. Mało tego, kiedy presja spoczywa na twoich barkach i wszystkie oczy skierowane są na Ciebie, zachowujesz zimną krew. Umiesz też kierować własnymi uczuciami tak, aby nie wpaść w wir negatywnych myśli o sobie, kiedy coś Ci nie wychodzi. Wchodzisz na boisko i jesteś nie do zatrzymania!

Taki stan jest zarezerwowany tylko dla wybranych, ale nie jesteś tu bez przyczyny. Też możesz go doświadczyć, jeśli zaczniesz pracować nad inteligencją emocjonalną.

Wiem, że mój program jest skutecznym przewodnikiem na drodze do Twojego celu. Jednak to, ile z niego wyniesiesz, zależy w pełni od Ciebie.

NYC

Przejmij kontrolę nad emocjami i odblokuj ścieżkę swojego rozwoju

Brzmi jak magia? Zanim pomyślisz, że to nie zadziała, bo:

Mam dla Ciebie program, dzięki któremu:

Przedstawiam Ci kompleksowy program “Inteligencja Emocjonalna w sporcie”, na który składa się:

E-book

Oddaję w Twoje ręce kompleksowe narzędzie,
w którym zawarte jest wszystko to, co potrzebne sportowcowi do pracy nad inteligencją emocjonalną. E-book stworzyłem tak, że możesz od razu rozpocząć pracę nad kontrolowaniem swoich emocji i rozwijaniem własnego potencjału.

Zeszyt ćwiczeń

W którym poznasz najskuteczniejsze ćwiczenia do rozwoju samoświadomości i nauczysz się lepiej rozpoznawać i kierować emocjami. Zeszyt ćwiczeń jest przedłużeniem i rozwinięciem e-booka, ponieważ zawiera gotowe rozwiązania i pomysły na pracę z własną inteligencją emocjonalną. 

Karta pracy

Która jest drogowskazem i zestawem ćwiczeń, jaki polecam Ci wykonać na samym początku. Karta pracy da Ci punkt odniesienia do tego, na jakim etapie rozwoju emocjonalnego obecnie się znajdujesz. Po przerobieniu programu możesz wrócić do karty pracy: z pewnością zauważysz, jak zwiększyła się Twoja wiedza o emocjach.

Zobacz, co o programie mówią sportowcy...

Podoba mi się, że cała wiedza o inteligencji emocjonalnej jest zawarta w jednym miejscu, takim jak ten e-book, do czego można wrócić w każdym momencie i odświeżyć sobie nabyte już informacje. Dla mnie jest to kluczowe, by coś, czego się dowiedziałem było utrwalane, bo jeśli chodzi o emocje to nie jest to coś co łatwo się zmienia.
Karol Szymkowiak
Karol Szymkowiak
piłkarz III ligowego KSZO Ostrowiec
''E-book Inteligencja emocjonalna w sporcie powinien być obowiązkową lekturą dla każdego sportowca, ponieważ uważam, że jeśli nie znasz swoich emocji ani nie potrafisz nad nimi panować to nie będziesz w stanie także panować nad efektywnym rozwojem twojej kariery sportowej
Norbert Uchacz
Norbert Uchacz
piłkarz rezerw, Puszczy Niepołomice

Trenerzy...

Z perspektywy trenera przebywającego od lat w środowisku pełnym trenerów ze wszystkich dyscyplin sportowych, pracującego z dziećmi oraz z rodzicami uważam, że wszyscy oni powinni przeczytać tego e-booka. Po pierwsze bo wiem, że nie stracą swojego czasu gdyż sam to zrobiłem i wiedza w nim zawarta jest esencja tego czym jest inteligencja emocjonalna. Po drugie warto go przeczytać by stworzyć wokół siebie środowisko ludzi rozumiejących swoje potrzeby i umiejących o nich rozmawiać aby nam wszystkim żyło się łatwiej. Zwracając się na końcu do młodych zawodników pamiętajcie że wasz sukces zależy od osób które was otaczają, więc stając się lepsza wersja siebie sprawiacie, ze wszyscy wokół również na tym zyskają dzięki czemu zwiększacie swoją szanse na sukces w przyszłości
Fabian Grudzień
Trener personalny, współzałożyciel Dream Team Trenerzy Personalni, pasjonat psychologii
Jako trener pracujący zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi uważam, że e-book Inteligencja Emocjonalna w sporcie jest pozycją, która mocno poszerzy moje szkoleniowe kompetencje. Gorąco polecam zarówno trenerom, zawodnikom jak i samym rodzicom. Wiedza zawarta w książce, którą Mateusz przekazuje w prosty, bardzo czytelny sposób, może okazać się dla wielu bardzo ważnym narzędziem do rozwoju i pomóc w osiągnięciu założonych celów. Gorąco polecam!
Przemysław Ryński
Przemysław Ryński
trener piłkarski, niegdyś zawodnik polskiej ekstraklasy

... Rodzice

E - book o inteligencji emocjonalnej w sporcie to pozycja dla każdego. Pozwala usystematyzować wiedzę związaną z emocjami. Jest wskazówką zarówno dla dzieci jak i rodziców w kontekście trudności związanych ze współzawodnictwem oraz komunikowaniem się z innymi. Ciekawe przykłady ze świata sportu skłaniają do refleksji na różnych płaszczyznach życia. W mojej ocenie najbardziej wartościowym elementem książki jest zachęta do ciągłej pracy nad swoimi emocjami na każdym etapie życia”. Polecam i pozdrawiam!
Emilia Żukowska
Emilia Żukowska
Mama 6 letniej Zosi trenującej tenisa i pływanie
Inteligencja emocjonalna w sporcie e-book

E-book

69 zł

49 zł

69 zł

najlepsza opcja

program1 kopia

E-book + zeszyt ćwiczeń

149 zł

99 zł

Program + Program

Dwa e-booki + zeszyt ćwiczeń + szkolenie wideo

269 zł

159 zł

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Cześć! Mam na imię Mateusz

Jestem sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych, Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Skończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach, związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy. Moją misją jest pomaganie sportowcom rozwijać ich potencjał. Uczę, jak każdego dnia stawać się najlepszą wersją siebie.

Mateusz Brela trener mentalny

Właśnie teraz możesz odzyskać kontrolę nad emocjami i przestać blokować swoją drogę do sukcesu sportowego!