fbpx

Przejmij odpowiedzialność za swoją karierę sportową i sięgaj po więcej

Program Od Amatora do Legendy

To 10 nagrań treningu mentalnego online, w których krok po kroku przeprowadzę Cię przez najważniejsze aspekty treningu mentalnego, abyś mógł zrealizować pełnię swojego sportowego –
i życiowego – potencjału

Co da Ci ten program:

Poczujesz, że masz wpływ na swoją karierę sportową, bo będziesz budować konkretne umiejętności, które wykorzystasz na boisku.

Zachowasz zimną krew na zawodach, bo nauczysz się radzić sobie z lękiem, złością, obawami.

Przestaniesz błądzić myślami podczas treningów i meczy, co skutkowało błędami na boisku, bo nauczysz się koncentrować uwagę na tu i teraz.

Porażki nie będą Cię definiować, bo wiesz, kim jesteś, co jest dla Ciebie i do czego zmierzasz.

[mailerlite_form form_id=11]

Dlaczego warto w to wejść:

Otrzymujesz szeroki zakres tematów, które wybrałem na podstawie sesji z klientami, co umożliwia pracę nad kluczowymi kwestiami dla każdego sportowca.

To Ty decydujesz, kiedy i czego słuchasz - dostęp do wszystkich nagrań dostajesz od razu. Możesz dopasować tempo nauki do siebie.

Oszczędzasz pieniądze - za 10 sesji indywidualnych zapłaciłbyś ok.
2,5 tys zł. Kupując to szkolenie masz możliwość przerobić część materiału samodzielnie, a później zadecydować, czy chcesz rozwijać te wątki 1:1 z trenerem.

Masz dostęp do materiałów z każdego urządzenia mobilnego, dzięki czemu korzystasz, gdzie i kiedy chcesz.

Dzięki temu szkoleniu nauczysz się motywować wewnętrznie i działać pod presją, bo będziesz pewny siebie i swoich możliwości. Przestaniesz mielić w głowie czarne scenariusze, a Twoje myśli nie będą Cię już paraliżować.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli jesteś:

SPORTOWCEM

Potrzebujesz praktycznych porad, instrukcji i ćwiczeń, bo chcesz stać się mentalnie silnym zawodnikiem.

TRENEREM

 Chcesz dowiedzieć się, jakie tematy są ważne dla rozwoju Twoich zawodników, aby pomóc im nad nimi pracować.

RODZICEM

Chcesz wesprzeć rozwój Twojego dziecka, aby mogło zrealizować swoje sportowe marzenia.

Program sprawdzi się, jeśli:

Przejmij kontrolę nad swoimi wynikami sportowymi, dzięki samodzielnym treningom mentalnym online

Być może teraz:

Zapewniam Cię, że możesz nauczyć się:

Szlifuj swoje umiejętności mentalne i osiągaj więcej, aby zrealizować pełnię swojego sportowego - i życiowego - potencjału!

Program pomoże Ci pracować nad konkretnymi obszarami samorozwoju, nawet jeśli w tym momencie:

Przedstawiam Ci kompleksowy program “Od Amatora do Legendy”, na który składa się:

10 lekcji wideo

W formie wykładów. To od 20 do 30 minut nagrania na konkretny temat,
z którym przychodzą do mnie zawodnicy.

Zeszyt ćwiczeń

Do każdego treningu mentalnego przygotowałem dla Ciebie zestaw ćwiczeń i pytań do refleksji, które pomogą Ci pełniej zrozumieć
i opracować treść szkolenia. 

Notatki z lekcji

To pigułki wiedzy wyciągnięte z tego, co powiedziałem na wykładzie. Dzięki nim łatwo wrócisz do ważnych dla Ciebie wątków i notatek własnych.

Plan szkolenia

Może zastanawiasz się:

To ważne obawy! Dlatego właśnie:

okładka produktu

Szkolenie 3 MIESIĄCE

199 zł

najlepsza opcja

okładka produktu

Szkolenie FOREVER

299 zł

okładka produktu

Szkolenie FOREVER + konsultacja indywidualna

699 zł

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią sportowcy...

Zgłosiłem się do Mateusza, m.in. w celu zwiększenia pewności siebie, radzenia sobie ze stresem czy tez planowaniem dnia oraz budowania nawyków. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ponieważ nie tylko poprawiłem wymienione aspekty ale także poprzez dalszą współpracę szukamy kolejnych aspektów, nad którymi warto się skupić i je poprawić w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników sportowych oraz poprawy ogólnej jakości życia
Opinia o współpracy indywidualnej
Na początku naszej współpracy bardzo się stresowałem grą w meczu, opinią innych, przez co po kilku złych zagraniach bardzo łatwo się spalałem. Po roku współpracy czuje ogromny postęp, jestem pewniejszy siebie, podejmuje więcej ryzyka i co najważniejsze nie stresuję się tak bardzo Poza tym złapałem dużo więcej luzu i dystansu do tego. Nie muszę mieć sztywnych reguł, co miało ogromny wpływ na mój rozwój i podejście do sportu i życia. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, dzięki niej wiem jak bardzo głowa może ograniczać nasze działania, a jak wiele dobrego może dać opanowanie jej.
Opinia o współpracy indywidualnej
Dzięki sesjom uczę się dystansu do ciężkich sytuacji i odpuszczania rzeczy, na które nie mam wpływu. Dzięki sesjom coraz częściej biorę pod uwagę swoje dobro, a nie myślę tylko o innych.
Opinia o współpracy indywidualnej
Zgłosiłam się z problemem wiary w siebie i swoje możliwości, brakiem pewności siebie, potrzebą nadmiernej kontroli. Dzięki treningowi mentalnemu nauczyłam się doceniam siebie, myśleć o swoich dobrych stronach oraz czasem przekonywać się, że mogę odpocząć bez poczucia winy.
Opinia o współpracy indywidualnej
Zgłosiłem się do trenera żeby przekuć swój stres przedmeczowy w swoją mocną stronę i chęć do działania. Udało nam już się to zrealizować w przeciągu kilku pierwszych sesji. Później skupiliśmy się na nawykach, które dalej praktykuje (wczesne wstawanie, zimne prysznice) i planowaniu, które stało się nieodłączną częścią mojego życia sportowego jak i szkolnego. Nauczyłem się znajdować czas tam gdzie większość osób nie dałaby rady. Przekuło się to w moją większą pewność siebie i poczucie długotrwałego procesu.
Opinia o współpracy indywidualnej
Zgłosiłem się przede wszystkim z problemem nie radzenia sobie z negatywnymi emocjami przed meczem i w jego trakcie. Współpracujemy przez około pół roku i przez ten czas udało się poukładać w mojej głowie kilka rzeczy. Główny problem (problemem nie radzenia sobie z negatywnymi emocjami przed meczem i w jego trakcie) zdecydowanie zanikł, ale jeszcze nie zniknął kompletnie tzn: zdarzają się mecze, w których to się jeszcze pojawia i utrudnia gre na dobrym poziomie, ale jestem przekonany, że to kwestia czasu aż wszystko się unormuje (z każdą sesją nabieram wiedzy, która pomaga mi sobie z tym radzić). Podsumowując, czuję dużą poprawę w stosunku do tego co było na początku współpracy i cały czas wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Opinia o współpracy indywidualnej

Cześć! Mam na imię Mateusz

Jestem sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych, Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach, związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy. Moją misją jest pomaganie sportowcom rozwijać ich potencjał. Uczę, jak każdego dnia stawać się najlepszą wersją siebie.

Mateusz Brela trener mentalny

Skorzystaj z treningów mentalnych online i sięgaj po więcej - w sporcie i w życiu!